Len 9-ročný chlapec menom David K. zomrel hroznou smrťou. Jeho vlastný otec ho spolu s ďalšími ľuďmi brutálne bičovali, až kým poslednýkrát nevydýchol. Za všetkým je pritom strašný dôvod.

Davidko K. pochádzal z ruskej oblasti Jekaterinburgu na Urale. 9-ročný chlapec žil s rodičmi, ktorí boli ale zanietenými členmi sekty. Pred pár dňami sa podľa informácií britského Mirror rozhodli, že chlapec podstúpi akt exorcizmu, pričom z tela syna vyženú zlo a diabla.

Davidov otec tak spolu s ďalšími ľuďmi bičoval syna, kým jeho mama ho pridržiavala pri zemi, aby celú procedúru vydržal. Chlapec napokon krutej bolesti podľahol. Sektu však nezastavila ani jeho smrť a ďalšie dva dni sa modlili pri mŕtvom tele a pokúšali sa ho tak vzkriesiť.

Keď nepomohli modlitby, rozhodli sa telo Davidka zakopať v lese. Potom, ako ho zháňala jeho teta, sa podarilo telo chlapca polícií vypátrať. V ústach mal kus látky, aby počas bičovania silno nekričal, kým na tele mal viditeľné stopy od biča. Obidvaja rodičia sú vyšetrovaní kvôli podozreniu z vraždy: „Veľakrát sme boli trestaní v mene Ježiša Krista, ale nikto nás nemôže za nič viniť, pretože v nás nebol žiadny zločin,“ vysvetlila matka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Twitter, Pixabay