Šoubiz Davidovi praskli nervy: Prezradil pozadie Bez servítky aj Norin honorár!

Davidovi praskli nervy: Prezradil pozadie Bez servítky aj Norin honorár!

Jojkárska relácia Bez servítky momentálne chytila druhý dych a diváci deň čo deň sledujú rôzne situácie medzi vždy novými päticami súťažiacich. Tento raz sa pred kamery okrem iných postavila Nora Kabrheľová po boku kamaráta Davida, ktorý si však zlízol mimoriadnu vlnu kritiky.

V stredu (23. marca) varil pre svojich súperov 25-ročný Davide Key, ktorý sa prezentuje ako influencer a spevák. Počas vypätého večera došlo počas programu k otvorenému konfliktu medzi mladíkom a ďalším zo súťažiacich, pričom kritikou nešetrila ani jeho kamarátka Nora. Odfarbený blondiak mal totiž v rámci voľného programu zorganizovať hudobné vystúpenie s kapelou Gipsy Čáve, čo však celkom nevyšlo podľa jeho predstáv.

Znechutenie nad koncertom vyjadrila práve bývalá hviezda šou Mojsejovci, ktorá uviedla, že podobné odrhovačky nie sú jej šálkou kávy. „Spievať vie, ale spevák z neho nikdy nebude, lebo na to nemá…,“ prezradila brunetka, ktorá zároveň Davidovi odporučila, aby si radšej začal hľadať inú prácu. Kým ostatní súťažiaci sa počas hudobnej vložky ako tak bavili, medzi hostiteľom a Jozefom došlo k bizarnému konfliktu, kedy večne pozitívny muž vyzýval speváka do tanca.

Po zdrvujúcej kritike zo strany divákov sa David rozhodol prelomiť mlčanie a aj za hrozby vysokej pokuty poodhalil pozadie šou. „Mne produkcia zakázala vyslovene robiť svoj program a musel som robiť program podľa nich. Takže môžete sa mi vyhrážať zmluvami koľko chcete, na očistenie svojho mena budem rozprávať to, čo budem,“ prezradil na sociálnej sieti Instagram.

,,Miesto hymny a hlasovej rozcvičky, ktorú som chcel použiť, poza chrbát môj zavolali skupinu Gipsy Čáve, s ktorými síce mám pesničku, ale nemali byť na programe. Pôvodne áno, ale potom som to zrušil, že bude tá slovenská hymna. A oni slovenskú hymnu vymenili za, s prepáčením, po*ebanú zlatokopku,“ pokračoval značne rozladený spevák.

Okrem obhajoby svojho mena sa však vyjadril aj k vystupovaniu Nory Kabrheľovej: ,,Nora dostala 8 500 eur za túto frašku a dokázala si odrezať svoje koleno a pokaziť kamarátstvo, kedy som ju sťahoval z Košíc do Bratislavy,“ šokuje mladík, ktorý mieni pokračovať v ozrejmovaní pozadia šou. ,,Realita je úplne iná, ako sa vysiela,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/davidkeyofficial, Joj.sk

Exit mobile version