Dcérenka bohatého oligarchu, ktorá pred časom zabila na svojom Lexuse až šesť ľudí, zrejme verila, že sa jej podarí vyviaznuť bez ujmy. Teraz si ale na súde vypočula tvrdý trest.

V októbri 2017 došlo v ukrajinskom Charkove podľa informácii TheSun k hroznej tragédii. Dcéra bohatého oligarchu Alyona Zaitseva sa preháňala ulicami na svojom Lexuse, kým jej kamarát na Touaregu uháňal vedľa nej. Vtedy sa 20-ročná kráska a mladík na ceste pretekali, no všetko skončilo veľkou tragédiou.

Keď prebehla na červenú, s mladým mužom sa zrazili, pričom Alyonino auto skončilo na chodníku. Tam boháčka zmasakrovala 11 ľudí. Z nich 4 dievčatá a 1 chlapec zahynuli priamo na mieste, kým ďalšia žena zomrela na následky zranení v nemocnici o pár dní neskôr.

Krásku si jej extrémne bohatý otec adoptoval, no zjavne sa mu výchova vymkla spod kontroly. V čase nehody totiž okrem porušenia predpisov mala v krvi alkohol aj opiáty. V minulosti bola pritom niekoľkokrát pokutovaná a pohoršenie vyjadril aj poradca ministra vnútra Heraščenko. „Nešťastní chodci sa stali obeťami hlúpej túžby detinského dievčaťa  predviesť sa,“ uviedol pre miestne médiá.

Pred niekoľkými dňami si ale Alyona spolu s kamarátom vypočuli na súde svoj trest. Hoci sa mnohí obávali, že vďaka vplyvnej rodine vyviaznu bez ujmy, odvolací súd v Charkove im potvrdil tvrdý trest v podobe 10 rokov za mrežami. Okrem toho musia pozostalým zaplatiť odškodné v sume 17 700 eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: YouTube/Quick News, Lemonfeed Lemonfeed, Only Street Drift, Facebook/МВС України