Dcéra speváčky Dary Rolins a hudobníka Matěja Homolu už dávno nie je malé dievčatko. Laura má skúsenosti už aj s pitím alkoholu, avšak nedopadlo to podľa jej predstáv.

Laura oslávila v marci 16 rokov. S tínedžerským vekom sa spája aj skúšanie rôznych nových vecí. Hoci je pitie alkoholu povolené až od 18-tky, mnoho mladých ľudí si ním spríjemňuje voľné chvíle oveľa skôr. Týka sa to i ratolesti Dary Rolins a Matěja Homolu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Pôvabná školáčka pre Novinky.cz priznala, že na rozdiel od jej kamarátok, ktoré už dva roky víkend čo víkend vymetujú kluby, sa ona takejto zábave vyhýba a nebaví ju. ,,Vôbec ma to neberie, mám radšej pokojné sedenie, ísť von a tak. Ja veľmi nepijem, iba ochutnám väčšinou, keď som s rodičmi niekde, čo je asi trochu trapné,” uviedla Laura. Na alkohol totiž nemá dobré spomienky.

„Raz som bola niekde o tretej hodine ráno a otrávila som sa alkoholom. Otec prišiel po mňa, to bolo naposledy, čo som pila, a otec to pochopil,“ šokovala dcéra známych hudobníkov.

Expartner Dary Rolins sa oženil: Toto je Laurina nevlastná mama!

„To bolo vtipné. O druhej ráno za mnou prišlo do postele niekoľko tínedžerov a mrmlali mi: ‚Pán Homola, Laura nedýcha.’ Ja som sa zbalil a išiel som na chatu, taká klasika – mladí mali žúr. Prišiel som tam a videl tú situáciu pred 30 rokmi z opačnej strany. Nebol dôvod ju trestať, ona mala opicu, vytrestala sa sama,“ doplnil príhodu Matěj.

Frontman skupiny Wohnout je rád, že jeho dcéra nie je úplná suchárka a vie ísť na žúrku a zabaviť sa. ,,Veľa detí sedí doma na počítači. Som rád, keď deti majú žúry a robia to, čo sme robili my,” ukončil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Matěj Homola (@matejhomola)

Zdroj: Novinky.cz | Foto: Instagram/dararolins_vermi