Mladučká dcéra kráľovnej krásy, Daniela Christová, bude čoskoro kráčať pred oltár. Zásnuby zverejnila pred pár dňami, no pre rodinu a priateľov to nie je žiadna novinka. Priateľ ju totiž požiadal o roku pred 8 mesiacmi.

[sociallocker]Poriadne dlho sa mladému páru podarilo udržať zasnúbenie v tajnosti. Daniela v týchto dňoch zverejnila na sociálnej sieti fotografiu, kde sa pochválila zásnubným prsteňom. Aj keď fanúšikovia zostali v šoku, rodina a blízki priatelia o radostnej novinke vedeli oveľa skôr. Danielin priateľ ju o roku požiadal pred 8 mesiacmi, čo samotná brunetka potvrdila aj pre topky.sk: „Zasnúbili sme sa na Vianoce.”  

Exotická kráska si zoberie za muža svojho dlhoročného priateľa, hokejistu Miloša Zajíčka. Aj keď má Daniela len 22 rokov, s priateľom tvoria pár už 6 rokov a preto sa ho rozhodli posunúť do ďalšieho levelu.

Všetci dobre poznáme, čo sa hovorí o svadbe: Do roka a do dňa. Stihne to mladý pár, keď im už ostávajú len 4 mesiace? „Nechávame tomu voľný priebeh. Keďže sme aj kaderníkom Jirkom, s ktorým spolupracujeme, pracovne vyťažení, ešte nemáme presný termín,” vyjadrila sa pre topky.sk Daniela. Snáď si čoskoro nájdu čas na sobáš, veď už zverejnenie zásnub je dôkazom, že svadba je za dverami!

 Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]