Smrť legendárneho speváka Karla Gotta (†80) zasiahla tisíce ľudí z Česka i Slovenska. So zdrvujúcou správou sa musí zmieriť predovšetkým jeho rodina, manželka a deti. Na smrť otca verejne zareagovala aj jeho najstaršia dcéra Dominika, ktorej bol v posledných mesiacoch veľkou oporou aj napriek tomu, že sám zmáhal boj so zákernou chorobou.

Nie je to tak dávno, čo sa českými médiami prehnala smršť článkov o Dominike Gottovej, ktorá mala trpieť vážnymi psychickými problémami. Tie mali spôsobiť jej závislosť na alkohole. Aj keď bola mnohými ľuďmi odsudzovaná, u svojho otca vždy našla útočisko.

46-ročná blondínka sa naposledy objavila v Česku pri príležitosti 80-tych narodenín Karla Gotta. Pri rodinnej návšteve jej však zlatý spevák našiel vhodné centrum pre závislých ľudí, ktoré jej aj zaplatil. O mesiac plánovala Dominika nastúpiť na liečbu.

Je však otázne, či smrť jej otca tento plán nezmení, keďže ju zdrvujúca správa o úmrtí speváka hlboko zasiahla. ,,Nie, nie, otec… Nedá sa tomu veriť, musím si vziať prášky. Úplne sa klepem, ja to nedávam…,“ zmohla sa v rozhovore pre blesk.cz. Je zrejmé, že na takúto ranu nebola pripravená.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: Facebook/Karel Gott