Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky, ktorá bola autorkou mnohých legendárnych hitov. Jej úmrtie však vyvolalo množstvo špekulácií, na ktoré sa napokon rozhodla zareagovať jedna z dcér.

V posledný aprílový deň zomrela slávna country speváčka Naomi Judd vo veku 76 rokov. ,,Stratili sme našu mamu kvôli duševnej chorobe. Sme zničené,“ uviedli dcéry zosnulej, pričom ide o hudobníčku Wynonnu Judd a herečku Ashley Judd. Médiá i fanúšikovia začali okamžite špekulovať, čo bolo dôvodom jej smrti. V mnohých prípadoch sa spomínalo ochorenie Alzheimerova alebo Parkinsonova choroba.

Obe dcéry nechceli poskytnúť ďalšie podrobnosti, no Ashley Judd sa napokon rozhodla zabrániť šíreniu klamstiev a rôznych klebiet. Známa herečka poskytla rozhovor novinárke Diane Sawyer, kde na rovinu povedala, čo spôsobilo maminu smrť. Podľa jej slov speváčka dlhodobo trpela depresiou a často sa sťažovala, že ju fyzicky bolel mozog.

Naomi údajne nedokázala spracovať lásku a uznanie od rodiny či fanúšikov. Stále mala o sebe pochybnosti a bola si istá, že nie je tak dobrá, ako ostatní hovoria. Ashley je presvedčená, že myšlienka na samovraždu bol určitý skrat, keďže na druhý deň mala byť uvedená do Siene slávy. ,,Nakoniec použila zbraň, použila strelnú zbraň… Je to informácia, ktorú je veľmi nepríjemné s niekým zdieľať,“ povedala so slzami v očiach, pričom práve ona našla mamu bez známok života.

Naomi Judd (†76)

Dcéry- herečka Ashley Judd a speváčka Wynonna Judd

Príčinu smrti slávnej speváčky prezradila jej dcéra Ashley

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: variety.com, YT/ABC News  |  Foto: YT/ABC News, Pixabay, Twitter