Dcéra zadržaného Brhela prehovorila: TAKTO vtrhla NAKA do ich domu!

Dátum:

NAKA v rámci akcie Mýtnik zasahovala 29. januára od skorých ranných hodinách na viacerých miestach na Slovensku. Zadržaných bolo napokon deväť osôb, pričom dcéra jedného zo zatknutých prehovorila o traumatizujúcom zážitku.

Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry pred pár dňami zadržali bývalého šéfa Finančnej správy Františka Imréczeho, podnikateľa Petra Brhela a ďalších sedem osôb. Na samotné zatýkanie však zareagovala dcéra Barbora Brhelová, ktorá upozornila, že jej otec bol obvinený z úplatku 10-tisíc eur, ktorý mal vziať pred piatimi rokmi. Usvedčovať ho však má človek s mnohými obvineniami z trestných činností.

Mladá žena uviedla, že sa 29. januára zobudila o pol piatej ráno na štekot psa a mihanie svetiel pred domov. Pri pohľade z okna videla veľké množstvo mužov oblečených v čiernom s kuklami na hlave, pričom svietili do okien domu a neustále kričali. Barbora vybehla na chodbu, kde videla otca stáť pri okne držiac ruky nad hlavou.

Podnikateľova dcéra priznala, že vôbec netušila, čo sa deje a desivú situáciu nevedela vyhodnotiť. ,,Schádzala som v obrovskom strachu dolu schodmi, keď náhle vyvalili vchodové dvere a dnu vtrhlo množstvo osôb v tmavom oblečením s obrovským hulákaním. Tak strašne som sa zľakla, že som stratila vedomie. Prebrala som sa a až vtedy som uvidela, že tie osoby majú na oblečení nápisy NAKA. Tieto osoby neustále mierili zbraňami na nás všetkých,“ opísala vtrhnutie do domu vystrašená Slovenka.

Barbora následne uviedla, že boli zoskupení v obývačke bez akýchkoľvek informácií. ,,V dome s nami žije aj stará mama, ktorá má 84 rokov, ktorú rovnako zobudili a pod samopalmi nahnali do obývačky. Moja stará mama užíva lieky na srdce. Bola dezorientovaná a triasla sa. V prvej chvíli ma ani nenapadlo, že to sú policajti, nikdy sme nič protizákonné nespravili, nie sme žiadni zločinci. Otec podniká, tak som si najskôr myslela, že nás prepadli mafiáni,“ dodala na záver, pričom zverejnila krvavý škrabanec na chrbte, a taktiež podala sťažnosť na inšpekciu ministra vnútra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Jozef Brhel (brat zadržaného Petra) sa nacháza v Dubaji, v dôsledku čoho nemohol byť zadržaný

Zdroj: FB/Jan C.  |  Foto: FB/Polícia SR, TA3, Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...