Obľúbený herec zo série filmov Rýchlo a zbesilo nás predčasne opustil pri desivej nehode. Táto smutná udalosť sa stala takmer pred tromi rokmi, pričom správa o jeho úmrtí šokovala jeho fanúšikov po celom svete. Paul a jeho priateľ, ktorý auto šoféroval, nemali šancu prežiť náraz luxusného vozidla. Namiesto úctivej spomienky blízkych, sa dve trúchliace rodiny naťahujú na súdoch o milióny!

[sociallocker]Meadow Walker, dcéra populárneho herca, už nie je malé dievčatko. Po otcovej smrti sa pustila do zdĺhavého procesu získať, čo najviac peňazí. Za všetkými žalobami stojí jej prešpekulovaný právnik, Jeff Milam, ktorý si nenechal ujsť príležitosť poriadne sa nabaliť. Práve on bol iniciátorom žaloby na automobilku Porsche, v ktorej tvrdí, že vozidlo neobsahovalo dostatočné množstvo bezpečnostných prvkov. Pripomíname, že Paul a jeho priateľ Roger Rodas, šofér automobilu, havarovali v Porsche Carrera GT.

Už teraz je jasné, že získať peniaze z automobilky nie je reálne a preto sa Meadow a jej právnik poistili ešte jednou žalobou. Žiadali odškodné od pozostalých šoféra Rogera, pričom tentokrát bol súd oveľa zhovievavejší. Meadow dostane 10,1 milióna dolárov, čo je v prepočte vyše 9 miliónov eur! Samozrejme, právnik neostane s prázdnymi rukami. Za súdne ťahanice a prácu advokáta mu pôjde štvrtina zo získaných peňazí.

Kto si môže povedať v tomto spore, že je víťaz? Určite ani jedna rodina, pretože blízkeho človeka im to už nevráti. Jedinú skutočnú radosť má asi len veľmi aktívny právnik. Po tom, ako sa vyšetrovanie a súdne procesy ťahali dlhé mesiace, už snáď všetko utíchne a rodiny budú môcť trúchliť, na čo doteraz veľa času nemali.

 

 

 

 

https://www.instagram.com/p/_x5JYCNB1M/?taken-by=meadowwalker

Zdroj: autosalon.iprima.cz Foto: Instagram
[/sociallocker]