Obľúbená slovenská herečka Monika Hilmerová sa momentálne objavuje v seriáloch Oteckovia, Kuchyňa či Horná Dolná. Aj napriek tomu, že sa cez leto natáčajú nové série, aj ona si užije prázdniny spoločne so svojimi ratolesťami a manželom. Dokonca sa bude riadiť podľa domácej úlohy svojej dcéry!

Hilmerová momentálne natáča novú sériu Oteckov, no aj ona sa teší, že si užije pár týždňov sladkého ničnerobenia. Jej dcérka Zarka a syn Leo si však prázdniny môžu užívať naplno už teraz. Herečku však prekvapilo, keď sa školáčka objavila s domácou úlohou na leto.

Po prečítaní textu od učiteľky však bola nadšená a rozhodla sa ju splniť tiež. ,,Moja dcéra dostala od učiteľky takúto domácu úlohu na prázdniny. Beriem si ju za svoju aj ja,“ napísala k úlohe, ktorá sa rýchlo stala hitom internetu. Mnohí ,,dospeláci“ sa tiež rozhodli inšpirovať sa a uskutočniť pár nápadov spoločne so svojimi deťmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Domáca úloha na leto

Zdroj: Facebook/Monika Hilmerová official  |  Foto: Instagram/hilmerovamonika, Facebook/Monika Hilmerová official, Facebook/Oteckovia