Dcérka známej Slovenky má Covid: Zúfalá prosba verejnosti!

Dátum:

Známa Slovenka sa podelila na sociálnej sieti s nepríjemnou správou. Jej malá dcérka sa totiž nakazila Covidom, ktorý podľa všetkého neprebieha hladko. Verejnosť preto poprosila a vyzvala k tomu, aby sa dala čo najskôr zaočkovať a neohrozovala maloletých.

Dcéra moderátorky Aleny Heribanovej Babsy Jagušák prežíva momentálne náročné chvíle. Jej dcérke Izy totiž lekári potvrdili vírusové ochorenie Covid: „Pôvodne som to sem vôbec nechcela dávať, pretože mi to prišlo nemiestne a asi aj zbytočné, ale ako mama dieťaťa s ťažkým priebehom by som vás chcela poprosiť, aby ste sa išli zaočkovať (ak vám to zdravotný stav umožňuje), alebo minimálne, aby všetci antivaxeri už konečne ukľudnili svoje emócie a nerobili zo seba obete,“ napísala na rovinu.

Aktuálne sú obete naše deti, ktoré kvôli našej nerozvážnosti zapĺňajú čakárne u detských doktorov a zvíjajú sa po nociach v bolestiach a triaške. My to doma ťaháme už tri týždne, ale to, že tu prepukne COVID v plnej sile, som fakt nečakala,“ opisuje ťažké chvíle.

Babsy sa rovnako obáva, či choroba nezanechá na dievčatku dlhodobé následky. Priznáva, že po niekoľkých týždňoch cíti veľkú vyčerpanosť: „Po troch týždňoch som už vyšťavená a veci asi nevidím objektívne, ale objektívne je to, že bez očkovania to nedáme. A hlavne komplikujeme život tým, ktorí sa očkovať nemôžu – medzi inými naše malé deti.“ Na nahrávke sa ku Covidu s odpadnutím a hospitalizáciou priznal aj šéf Smeru Fico.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/babsyheriban

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...