Je rozhodne veľmi sympatické, keď majú starí rodičia veľmi dobré vzťahy nielen s deťmi, ale aj milovanými vnúčatami. To je určite prípad malej Alexis, ktorá veľmi rada strávi čas s dôchodcovským párom. Zábava, hry a neustále vtipy sú súčasťou ich každodenných konverzácií. V jednom momente však nikomu do úsmevu rozhodne nebolo.

Mladá mamička Serena Rose (26) sa dohodla s rodičmi, že u nich prespí milované vnúča. Spoločne si tak vymysleli program, ktorý malé dievčatko zabaví. Stačilo však iba pár minút bez dozoru a katastrofa bola na svete. Alexis totiž našla nožnice a svoje krásne blonďavé vlásky si ostrihala až ku korienkom.

Starí rodičia tak ráno volali dcére a porozprávali jej, čo sa prihodilo. ,,Najskôr som si myslela, že len tak vtipkujú, ale keď som dcérku zbadala, pochopila som, že sa to naozaj stalo. Nevedela som, či sa mám smiať alebo plakať,“ povedala mamička pre pretty52.com, pričom bola v absolútnom šoku.

Dievčatko sa tak muselo dať ostrihať úplne na kratučko a matka sa už poučila, pričom všetky nožničky sú dnes pred Alexis dobre schované. Je totiž presvedčená, že jej dcéru napadol tento čin potom, čo navštívila kaderníctvo, kde Serene upravovali vlasy, čo inšpirovalo malú nezbedníčku.

Zdroj: pretty52.com  |  Foto: YouTube, Pixabay