Jeden z najkrajších a najstabilnejších párov šoubiznisu sa spoznal v roku 2006 pri natáčaní filmu „Step Up“. Channing Tatum (39) a jeho bývalá partnerka Jenna (38) boli obdivovanou dvojicou zo strieborného plátna, až kým si približne pred rokom nepovedali definitívne zbohom.

Channing a Jenna Tatumovci sa spoznali pred televíznymi kamerami, pričom ich priateľstvo prerástlo do lásky počas prestávok nakrúcania tanečného filmu „Step Up“ alebo „Let’s Dance“. V roku 2009 si dvojica povedala svoje životné „áno“ a o tri roky neskôr privítali na svet svoje jediné dieťa, dievčatko Everly.

Aj keď sa dlhodobo zdalo, že tanečníci a herci prežívajú divokú romancu aj v súkromí, doma sa im pomaly schyľovalo k rozvodu. Ako uviedol portál TMZ, súd mal dvojicu oficiálne rozviesť práve v utorok 19. novembra, pričom sa dvojica ešte musí dohodnúť na opatrovníctve ich dcéry. Kým krásna brunetka momentálne čaká s novým priateľom Stevenom Kazeeom svoje druhé bábätko, Channing tvorí dlhšie obdobie pár so speváčkou Jessie J.

Ako však Jenna priznala, v čase, kedy sa dozvedela o vzťahu svojho bývalého manžela, ostala úplne na dne. „O svojom ex som sa všetko dozvedala tým najhorším spôsobom, cez internet. Všetko som hneď dostala na striebornom podnose. Sedela som v lietadle, keď som sa dozvedela o Channingovom vzťahu s Jessie J. Bola som úplne zdevastovaná. Bola som naštvaná, ale povedala som si, že to musím vyriešiť so cťou,“ uviedla kráska vo svojej pripravovanej knihe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TMZ, E! News