Tesne po vianočných sviatkoch oznámila jedna z najpôvabnejších speváčok domácej hudobnej scény nečakaný rozchod so zápasníkom Makhmudom Muradovom, ktorému v roku 2020 porodila dcérku Rumiu. Aj keď rodičia rozkošného dievčatka skúsili dať vzťahu ešte jednu šancu, žiaľ, nevyšlo to ani na druhý pokus.

Monika Bagárová počas uplynulého víkendu odcestovala do Karlových Varoch, kde oslnila prítomných nielen svojim éterickým zjavom, ale aj spevom. Hudobníčka prišla do západných Čiech v sprievode dcérky Rumie, pričom na sociálnu sieť pridávala jeden “instapríbeh” za druhým.

Pomedzi zábery z prestížnej módnej prehliadky napokon zverejnila krátke a absolútne nečakané vyjadrenie k rozchodu s Makhmudom Muradovom, s ktorým sa definitívne rozišli po pár mesiacoch od obnovenia vzťahu. ,,Chcela by som Vám oznámiť, že spolu s Machom nežijeme. Dali sme tomu šancu ako rodičia, bohužiaľ, nám spoločný život už nerobí radosť. Sme ľudia, máme city, veríme, dúfame, robíme chyby…,“ šokovala Monika v uplynulých hodinách na sociálnej sieti Instagram.

Speváčka zároveň oznámila, že sa s dcérkou sťahuje do nového domu, čo považuje za novú etapu svojho života. ,,Toto sú informácie, ktoré som vám chcela povedať. Ostatné veci, dôvody zostávajú v našom súkromí. Pretože je to slušné a patrí sa to,“ dodala československá hviezda.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/bagarovamonika