Z našich obrazoviek nadobro zmizne relácia, ktorá si získala tisícky Slovákov. Televízia Markíza tak bude musieť siahnuť po nejakej novinke, keďže hlavná predstaviteľka sa rozhodla v natáčaní nepokračovať.

Televízia Markíza pred rokmi spustila obľúbenú reláciu Svokra, v ktorej sympatická Gizka Oňová (70) radila slovenským rodinám v núdzi, ako sa dostať zo svojich veľkých problémov. Televízny formát nabral na popularite a stal sa mimoriadne sledovaným. Slováci sa ale musia zmieriť so smutnou správou.

Svokra čoskoro definitívne skončí. Hoci by zrejme Markíza v natáčaní ďalších a ďalších časti rada pokračovala, je to práve Gizka, ktorá so svojou úlohou sekla. Ako prezradila v týždenníku Eurotelevízia, za túto príležitosť je veľmi vďačná, no bola to veľmi ťažká úloha. Keďže je ale čiperná dáma v skvelej fyzickej forme, je jasné, že mala na mysli najmä psychickú záťaž pri zvládaní náročných situácii.

Aj preto sa rozhodla v príprave ďalších častí nepokračovať: “Rada by som už žila svoj život. Čo sa dalo, to som ponúkla. Nové časti Svokry som už nenakrúcala, a tak som preladila na veselší žáner,” odhalila Gizka, ktorá sa vracia k milovanému divadlu. Diváci si tak môžu vychutnať posledné premiérové časti Svokry, ktoré speváčka natočila s predstihom pred dvomi rokmi. No nie je to škoda?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Eurotelevízia │ Foto: Facebook/Eurotelevízia, Svokra, Oteckovia, Zámena manželiek, Dobre vedieť