Jednu z najtalentovanejších herečiek slovenského šoubiznisu si diváci zamilovali nielen ako psychiatričku Vilmu Hauptmannovú zo seriálu Nemocnica, ale predovšetkým na divadelných doskách, kde predvádza výkony, ktoré vyrážajú dych. Petra Vajdová (37) však v seriáli z lekárskeho prostredia nečakane skončila a mnohým divákom tak v posledných epizódach chýbala.

Úspešnú herečku Petru Vajdovú, označovanú aj za jednu z najkvalitnejších umelkýň novej generácie, poznajú diváci nielen z dosiek SND, ale taktiež spred televíznych kamier. Vyťažená hviezda jojkárskeho seriálu Nemocnica je však predovšetkým mamičkou vytúženého synčeka Martina, ktorý len pred pár dňami dovŕšil tretie narodeniny.

Rodáčka z Martina sa po náročných mesiacoch práce rozhodla trochu poľaviť, a preto upustila z nakrúcania úspešného jojkárskeho seriálu, kde stvárňuje psychiatričku Vilmu Hauptmannovú. „Je to rozumné, pretože mnohí herci jednoducho nestíhajú. Vezmú si toho veľa na plecia a potom plačú, aké je pre nich náročné stíhať divadlo, rodinu a k tomu ešte aj nakrúcať denný seriál, kde je každá sekunda drahá a meškanie či nepripravenosť sa nenosia,“ uviedol pre týždenník Šarm člen štábu.

Ako Petra uviedla v rozhovore, s dieťatkom má vybudovaný silný, no zdravý vzťah, pričom napriek skutočnosti, že je stredom jej vesmíru, uvedomuje sa, že aj on potrebuje svoj vlastný svet. I keď si sympatická brunetka dala od nakrúcania Nemocnice na istý čas prestávku, v nových epizódach sa opäť objaví ako obľúbená lekárka. „Petra Vajdová ako doktorka Vilma Hauptmannová sa objaví v novej sérii Nemocnice, ktorá bude od septembra na obrazovkách TV JOJ,“ potvrdila manažérka televízie Katarína Nosková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: Šarm, IG/nemocnica_tvjoj