Zuzana Čaputová a Peter Konečný majú už niekoľko týždňov prechádzať vážnou partnerskou krízou. Najnovšie slová o dovolenkujúcej prezidentke ale vôbec neznejú dobre a dávajú tušiť, že dvojica sa možno definitívnemu krachu predsa len nevyhne.

Zuzana Čaputová a Peter Konečný mali byť po inaugurácii rozprávkovo šťastným párom, no namiesto toho prišlo vyhlásenie o vážnej kríze vo vzťahu. Prezidentka, ktorá ohúrila Francúzsko celkom novým účesom, pred ôsmimi týždňami potvrdila, že ich láska nie je momentálne práve v tom najromantickejšom štádiu.

Kým sa mnohí domnievali, že ide len o dočasný stav a dvojica napokon turbulencie ustojí, všetko začína nasvedčovať pravému opaku. Čaputová sa totiž objavuje na zahraničných návštevách celkom sama a aj svoje narodeniny oslávila len v kruhu rodiny.

Najnovšie sa vybrala i na dovolenku, no ani na tej ju podľa informácii Plusky nesprevádza Konečný: „Prezidentka odcestovala na dovolenku s dcérami na ostrov v Stredozemnom mori. Cestovala bežnou linkou. Na dovolenku ju sprevádzala aj ochranka. To, že dovolenku strávi bez Petra Konečného, potvrdzuje už dlho očakávanú informáciu, že v ich vzťahu je koniec,“ prezradil anonymný zdroj. Ak ich partnerstvu skutočne odzvonilo, zrejme je len otázkou času, kedy s nepríjemnou správou vyjdú aj pred verejnosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instgram/zuzana_caputova