Od začiatku roka 2018 je takmer každodennou súčasťou mnohých domácností obľúbený seriál Oteckovia, kde diváci doslova vidia vyrastať malých hrdinov rodinného projektu. Hlavných úloh sa tu pritom chopili ostrieľaní herci Marek Fašiang, Filip Tůma, Vladimír Kobielski a Braňo Deák, ktorý však spomedzi kolegov definitívne odchádza!

Seriál Oteckovia si získal medzi divákmi mimoriadnu obľubu a hlavní predstavitelia sa postupom času stali každodennou súčasťou mnohých rodín. Televízia Markíza napriek tomu prekvapila fanúšikov projektu a oznámila, že jeden z protagonistov zo seriálu odchádza.

„Je prirodzené, že v dennom seriáli postavy prichádzajú a odchádzajú. Postavy Alexa, ktorú stvárňuje Braňo Deák, a Emy, ktorú hrá Jana Kovalčíková, sa tak v ďalšej sezóne seriálu Oteckovia neobjavia. Nie je však vylúčené, že sa do deja seriálu v budúcnosti nevrátia,“ uvádza televízia o osude seriálového páru.

K celej situácii sa napokon vyjadril aj samotný Braňo, ktorý najnovšie boduje v seriáli Lajna. „Som veľmi rád, že som mohol byť vyše štyroch rokov súčasťou toho úspešného projektu. Musím sa priznať, že rozhodnutie dať Alexovi v seriáli pauzu ma zaskočilo. Táto postava mi bude chýbať ako žiadna iná, spolu s kolegami hercami a celým štábom. Zobral som to však ako výzvu, napokon zmena je život a kde sa niečo končí, niečo iné sa začína,“ prezradil herec pre portál markiza.sk. Bude vám seriálový pár chýbať?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/oteckovia.markiza