Pavol Demitra za sebou okrem rodiny a manželky Majky zanechal aj svoje dve deti. Kým syn Lucas je dnes už dospelý, jeho dcéra Zara má 16 rokov. Už teraz je však jasné, že zdedila krásu a šarm po svojich rodičoch a vyrastie z nej veľká kočka.

Keď milovaný hokejista Paľo Demitra v roku 2011 prišiel o život pri leteckej nehode v ruskom meste Jaroslavľ, zanechal za sebou obrovské množstvo smútiacich ľudí. Okrem spoluhráčov, fanúšikov a rodiny sa musela so smrťou milovaného človeka vyrovnať jeho manželka Majka a dve deti, ktoré mali v tom čase 8 a 6 rokov.

Len nedávno pritom získal Demitra ocenenie in memorian od prezidentky Zuzany Čaputovej, ktoré prebrala práve Majka. Čas ale neúprosne beží ďalej a zo syna Lucasa je dnes už dospelý, 18-ročný mladý muž, ktorý sa venuje naplno športu. Na rozdiel od otca si ale vybral futbalovú kariéru a ako krídelník pôsobí v AS Trenčín.

Dcéra Zara má 16 rokov a v minulosti sa venovala atletike, hoci mala od nej aktuálne upustiť a je z nej pilná študentka. Už teraz je jasné, že šarm a krásu zdelila po svojich rodičoch, ktorých v génoch nezaprie. Z fotiek na sociálnej sieti je zrejmé, že zo Zary vyrastie veľká kočka. Čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Z.D. │ Foto:  YT/housecze