Určite to poznáte, ráno zapnete internet, či už v počítači alebo na mobile a doslova z každého “rohu” na vás vyskočí množstvo najčerstvejších informácii, ktoré sa za posledné hodiny udiali vo svete, ale i u nás na Slovensku. Niekoho viac zaujme spravodajstvo, iný si zase pri kávičke zgustne na šoubiznisových pikoškách, na ktoré síce nadáva, no so záujmom ich číta.

Posledné dni sa to veru v našom šoubiznise opäť poriadne hmýrilo témami, ktoré zdvihli prirodzeným spôsobom ľuďom adrenalín. Najviac však už niekoľko dní rezonuje médiami téma zaľúbeného farmárskeho páriku Dávida a Luly, ktorí sa všemožne snažia svoju “popularitu” z reality šou vyťažiť na maximum. Milión selfie fotiek, či videá, zachytávajúce ich bežný deň, sa doslova stali hitom internetu. No ľudia majú na to úplne iný názor. “Trápnejšiu komédiu som hádam ešte nevidela, neviem, čo si od tohoto sľubujú, ale do siene slávy s tým neprerazia,” vyjadrila sa Dagmar, s ktorou súhlasilo niekoľko ďalších čitateľov. “Ach, veď nech si užijú ešte minútu slávy no… nechajte ich, si myslia, že teraz s tým dačo dokážu, že natočia o svojom dni.” Dáša to však okomentovala svojsky a pre farmárov má jasný odkaz: “Trapoši už naozaj nevedia, čo od nudy by robili. Radšej nech si nájdu prácu a nech idú pracovať, lebo im šibe na gebule.”

Uvidíme, koľko im to ešte teda vydrží…

Lula s Dávidom zverejnili ďalšie video: Takto vyzeral ich farmársky finálový deň!

Počas posledných dní sme sa ale dozvedeli aj niekoľko skutočne milých informácií, ktoré úprimne ľudí potešili. Či už je to správa o tehotenstve manželky nášho najlepšieho cyklistu Peťa Sagana alebo tajná svadba moderátora Vila Rozborila s plastickou chirurgičkou Alexandrou Novotnou.

Katka Saganová prezradila detaily tehotenstva i to, v koľkom je mesiaci!

Tajná svadba Vila Rozborila šokovala verejnosť: Toto je prvá fotografia novomanželov!

Saganovci nie sú jediní, ktorí len nedávno oznámili radostnú novinu krásnym, no zároveň vtipným záberom. Originálnou fotkou sa o svoje veľké šťastie rozhodol podeliť aj bývalý superstárista Thomas Puskailer, ktorý sa stane o pár mesiacov prvýkrát otcom. Blahoželáme!

Ďalší prírastok v slovenskom šoubiznise: Bývalý superstarista sa stane prvýkrát otcom!

Foto: depositphotos.com, Instagram