Svet zasiahla zdrvujúca správa o autonehode jedného z hercov veľkej filmovej scény. Do éteru sa dostala správa prostredníctvom sociálnej siete, kde uverejnila manželka Jima Taverého fotografiu z nemocnice!

Jim Tavaré je známy anglický herec, komik a muzikant, ktorý sa preslávil aj vďaka postave sluhu vo filme Harry Potter a väzeň z Azkabanu. Autonehoda bola veľmi vážna a herec tak bojuje o svoj život v nemocnici. Po príchode lekárov sa zistilo, že má mnohopočetné zranenia a to zlomené rebrá, zranenia v oblasti krku a pľúc.“Jim ma požiadal, aby som vás informovala, že bol účastníkom vážnej dopravnej nehody. Nachádza sa na jednotke intenzívnej starostlivosti,” vyjadrila sa manželka zraneného herca.

Jim svoju kariéru začínal ako stand up komik, no neskôr sa začal venovať aj filmovej tvorbe. Známe sú napríklad snímky ako Reel Evil (2012) alebo Exit 13 (2014), The Jim Tavaré Show (1999), The Sketch Show (2001 – 2004). Pevne veríme , že tím lekárov hercovi pomôže a zdravého ho uvidíme v novopripravovaných projektoch.

Zdroj: telegraph.co.uk | Foto: Twitter, Facebook | Ilustračná foto: depositphotos.com