V Košickom kraji došlo k vážnej dopravnej nehode, pričom jeden z účastníkov bude niesť následky do konca života. K nešťastnej udalosti boli okamžite privolaní zdravotníci i polícia, ktorá musela upokojovať rozvášnený dav okolo zraneného mladíka.

V obci Pavlovce nad Uhom došlo pred pár dňami k vážnej dopravnej nehode. Vodičovi auta mal skrížiť cestu 17-ročný muž na štvorkolke. Náraz mal byť tak silný, že stredoškolák letel viac ako desať metrov, a zároveň mu odtrhlo nohu. Okolo účastníka nehody sa malo zhromaždiť viac ako 100 ľudí.

Privolaní zdravotníci ťažko zraneného chlapca odviezli do Michalovskej nemocnice, kde je momentálne stabilizovaný. 21-ročný vodič osobného vozidla sa pred nahnevanými svedkami zrážky musel schovať v rodinnom dome, kde počkal na príchod policajtov.

Na mieste napokon zasahovalo niekoľko policajných hliadok, ktoré museli agresívnych ľudí upokojiť. Ani u jedného z účastníkov nehody sa nepreukázal alkohol v krvi. Poverený príslušník policajného zboru začal trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk  |  Foto: FB/Polícia SR-Košický kraj