Uplynulý piatok došlo v Bratislave k ďalšej tragédii. Mladá, len 29-ročná žena vyskočila z okna a následky zranení boli, bohužiaľ, nezlúčiteľné so životom. Teraz sa podarilo zistiť, že išlo o známu tvár z rádia Expres…

Nedávno sme vás informovali o hroznej tragédii, ktorá sa stala v piatok na obed. Na bratislavskej ulici v časti Devínska Nová Ves sa mladá žena († 29) rozhodla vyskočiť z okna. Hoci sa prípad zatiaľ vyšetruje, objavili sa výpovede, podľa ktorých mala žena za sebou zanechať list na rozlúčku.

Nevylučuje sa teda ani samovražda, no po odhalení totožnosti mŕtvej Slovenky ostali mnohí v šoku. Išlo totiž o známu tvár z rádia Expres, ktorá až do leta 2018 pracovala dva roky ako manažérka predaja a reklamy. Karolína Antalová bola pritom veselá a vždy usmiata, preto si susedia ani bývalí kolegovia nevedia túto hroznú tragédiu vysvetliť.

Kráska si okrem iného zahrala aj v známom filme Lóve (2011). Po dvoch rokoch v rádiu sa rozhodla dať výpoveď, no pred sebou mala krásne plány do budúcna. Podľa informácii Nového Času sa chystala cestovať po svete a o to nevysvetliteľnejšie je jej úmrtie pod oknami bytu, v ktorom žila s rodičmi. Susedia poznali Karolínu ako spokojnú a príjemnú ženu, a tak nechápu, čo sa v osudný deň stalo. Ešte viac zdrvení sú bývalí kolegovia z rádia: “Neverím tomu. Neviem, čo mám povedať. Som v šoku, prepáčte,” povedal smutne Michal Sabo. Rodine a známym vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Karolínu našli v piatok mŕtvu pod oknami bytovky
Údajne mala nechať aj list na rozlúčku…
Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook