Obľúbený Markizák v relácii Teleráno pôsobí na televíznych obrazovkách vždy usmiato a pohodovo. Málokto však tušil, že sympatický muž skrýval až doteraz desivé tajomstvo, o ktorom vedeli len jeho najbližší. 

Sympatický Markizák Tomáš Juríček (31), ktorý v súkromí randí s touto kráskou, pôsobí na kamere vždy pozitívne a usmiato. Po boku Kvetky Horváthovej sa divákom prihovára už štyri roky, no len málokto tuší, že mladý muž až doteraz skrýval desivé tajomstvo.

Tvár modrožltej televízie si totiž prešla poriadne krutým životným obdobím. Ako prezradil samotný Tomáš na sociálnej sieti, keď mal 24 rokov, vážil až neuveriteľných 100 kilogramov, čo ho takmer stálo život: “Rozdiel na foto – 7 rokov a 16 kíl. Žiť nezdravo je nesmierne jednoduché. A zrazu vám to telo vráti. V 24. roku som dostal mozgovú mŕtvicu. Zrazu tých 100 kíl hmoty leží v nemocnici. Všemožne sa snaží pohnúť nohou. Ale to telo mu všetko to, čo mu robil za posledné roky, vracia späť. Karma?? Asi áno. Má zvláštny zmysel pre humor,” spomína na ťažké časy.

Z mozgovej mŕtvice sa napokon ešte ako 24-ročný vylízal bez následkov: “Aj napriek tomu, čo sa mi stalo, to však bolo asi to naj, čo sa mi mohlo stať. Trvalé následky až na pár drobností nie sú. Teda jeden tu je!! Už viem, že o to telo sa treba starať. Nehovorím o prehnanom kulte tela, ktorý sa na nás valí z instagramových profilov. Stačí mu dať trošičku lásky. Trošičku dobrej energie. Ľahké to nie je. Ale ľahké veci za to nikdy nestoja.. nikdy..,” dodáva na záver rozprávania. Tomášovi držíme palce, aby mu jeho nový životný štýl vydržal už navždy.

Tomáš pred pár rokmi prekonal mozgovú mŕtvicu

Zdroj: Instagram │ Foto: Facebook/Teleráno, YouTube/Televízia Markíza, Instagram/juricek_tomas