Mladá žena sa s partnerom rozhodla pre adrenalinový zážitok, ktorým bol bungee jumping. Spravila však fatálnu chybu, ktorá sa jej stala osudnou. Z dobrodružstva, o ktorom plánovala hovoriť svojím priateľom a rodine, sa tak veľmi rýchlo stala tragédia.

Kolumbijčanka Yecenia Morales sa s partnerom vydala na most v meste Amagá, z ktorého ľudia pravidelne skáču bungee jumping. Inštruktori boli práve v procese prípravy na ich skok, pričom mladý muž už bol pripútaný. Práve pre neho sa mal ozvať zvukový signál, že môže skákať.

24-ročná žena si však situáciu zle vysvetlila a bez istenia skočila zo 45-metrovej výšky. Pád neprežila, i keď do rokliny sa za ňou vybral jej priateľ, ktorý sa ju snažil resuscitovať. Po pár minútach sa dostavili aj zdravotníci, ktorí mohli už len konštatovať smrť.

K detailom incidentu sa vyjadrili aj brat zosnulej. ,,Prišla na miesto zoskoku a z ničoho nič skočila. Jej partner mi povedal, že obaja niečo počuli. Nevieme iste, či to bol príkaz k skoku alebo inštruktori použili kľúčové slovo. Počul to on aj ona, no ona skočila,“ vysvetlil na sociálnej sieti. Momentálne prebieha vyšetrovanie, ktoré malo zatiaľ odhaliť, že firma sprostredkujúca adrenalinové zážitky nemá povinné oprávnenia k prevádzkovaniu bungee jumpingu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: eltiempo.com  |   Foto | Video: Twitter