Petra Vajdová (33) v novom roku poriadne šokovala, keď na verejnosť unikla informácia o tom, že herečka v tichosti vstúpila do manželského zväzku. O detailoch svadby prehovorila žena z jej rodiny a prezradila, ako veselica v kruhu najbližších prebiehala.

Život Petry Vajdovej vyzerá tak trochu ako z filmu a potom, čo sa sama prihlásila na protialkoholické liečenie v českom Kroměříži, neprestáva prekvapovať. V liečebni sa totiž zaľúbila do ženatého Martina, s ktorým zo zariadenia spoločne odišli. Kamionista sa okamžite po opustení programu vybral za manželkou Renátou, s ktorou sú dnes už rozvedení.

Neprešlo veľa času a začiatkom januára 2019 sa prevalila informácia, že Vajdová sa za svoju novú známosť stihla aj vydať. To však nie je všetko a podľa dostupných informácii má byť Petra aj v radostnom očakávaní. Návrat do práce tak zatiaľ odložila, hoci sa mala v divadle ukázať už uplynulý november. Odborníci nad jej manželstvom s liečeným alkoholikom síce dvíhajú varovný prst, no zdá sa, že herečka konečne našla svoje šťastie.

To potvrdzujú aj slová jej sesternice Ley Klimo Vajdovej, ktorá Pluske prezradila detaily z utajovanej svadby: „Obrad mali v kostole. Na veselici neboli úplne všetky tradície, ale bola to klasická svadba. Mala krásne šaty, princeznovské, po 12-tej sa prezliekla. Svadba bola romantická, všetko super. Teším sa, že Peťa sa vydala a že je spokojná a šťastná. Všetkých to prekvapilo, no vedeli sme to dopredu, ale bolo to narýchlo. Mali to v jednom klube pri Bratislave,“ vyzradila.

Sesternica je tiež presvedčená, že herečka vie, čo robí a neurobila žiadne bezhlavé rozhodnutie: „Ja si nemyslím, že Peťa je človek, ktorý by sa vydával iba tak a nebola by zamilovaná. Obidvaja pôsobia šťastne,“ dodáva na záver. Snáď to Petre tentokrát vyjde tak, ako si to praje.

Petra Vajdová konečne našla šťastie
Vydala sa za priateľa Martina, ktorý sa kvôli nej rozviedol

Zdroj: pluska.sk │ Foto: TV Markíza