26-ročná Natália bola nezvestná od 5. augusta, pričom po náleze tela vo vodnej nádrži Domaša ju zo začiatku nebolo jednoduché identifikovať. Správa o úmrtí mladej ženy zarmútila predovšetkým jej rodinu a priateľov, ktorí do poslednej chvíle dúfali, že sa objaví živá a zdravá.

Utopenie mladej ženy vyvolalo búrlivé diskusie, pričom sa objavilo niekoľko teórií, ktoré mali vysvetliť jej smrť. Rozuzlenie napokon prišlo vďaka bezpečnostným kamerám, ktoré zaznamenali posledné minúty života Natálie. Podľa záznamu si sama pripevnila vedro so sadrou o nohu a následne išla plávať, no po viac ako hodine sa utopila.

Rodina však odmieta špekulácie, podľa ktorých mala brať Slovenka drogy, a taktiež majú veľa otázok aj ohľadom jej samovraždy. Podľa príbuzných sa absolventka odboru športu a zdravia bála muža, s ktorým sa zoznámila cestou do práce. Mal ju neustále prenasledovať. Ďalšou mätúcou vecou má byť kúpa plutiev tesne pred smrťou Prešovčanky, ktoré chcela čo najskôr vyskúšať. Aktívne sa totiž venovala plávaniu i potápaniu.

Najbližší majú vysvetlenie aj na závažie, ktoré mala 26-ročná kráska priviazané o nohu. Podľa ich slov si iba chcela sťažiť plávanie, aby sa dostala do lepšej formy, keďže sa venovala zdravému životnému štýlu. Milovníčka koní mala navyše veľké plány a tešila sa na nové životné výzvy.

Trúchliacej rodine hlavne nejde do hlavy jedna dôležitá vec, ktorou sú cigarety. Potom, čo Natália zmizla, sa najbližší dostali k nafukovaciemu člnu, v ktorom ju videli naposledy. Vo vnútri zostal iba obal od jej mobilu a cigarety. O tri dni mali blízkym volať muži zákona, pričom sa pýtali priamo na cigarety, ktoré mali byť zvláštne upravené-potrhané. ,,…lenže my sme si predtým urobili fotku, ktorá dokazuje, že v tom čase boli cigarety a krabička neporušené,“ uviedla jedna z príbuzných pre plusku.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Pohotovostný pátrací tím – KE kraj, Polícia SR