Svadba Jasminy a Rytmusa je na spadnutie a ako obaja nedávno priznali na sociálnej sieti, veselica príde na rad určite v priebehu tohto roka. Detaily si síce doposiaľ nechávali pre seba, no moderátorka konečne prezradila, ako bude ich deň D vyzerať!

Spoločný život Jasminy a Rytmusa naberá rýchlo na obrátkach a potom, čo sa dvojica zasnúbila a na Vianoce ohlásila aj čoskorý príchod malého synčeka, je na rade svadba. Bruško moderátorky sa pritom pomaličky, ale isto zaobľuje a je otázne, či si romantický obrad a veselicu dvojica strihne ešte pred pôrodom, alebo nechajú všetko až na čas, keď sa bábätko narodí.

Zaľúbení snúbenci si detaily ohľadom svadby nechávali až doteraz pre seba, pričom obaja svorne priznali len to, že bude určite v tomto roku. Po pozvaní do stredajšej Chart Show, kde si Rytmus zaspieva, sa Jasmina posadila na lavičku medzi hostí a Adele sa podarilo z moderátorky vytiahnuť aj to, ako si svoj deň D predstavujú:

Určite to bude taká balkánsko – rómska svadba. Úplne všetko ešte nemáme vymyslené, máme však vymyslenú hudbu, lebo tá je pre Paťa aj pre mňa takou prvoradou, aby bola zábava… Týchto slovenských vecí, ako je to odčepčovanie, toto tam určite nebude. Seba si v tej pozícii neviem predstaviť, bolo by to také humorné. Bude to o tanci, o žúrovaní, o jedení, také voľné,” smeje sa šťastná Jasmina. Na otázku, kto sa postará na svadbe o kasu s peniažkami a redový tanec, má balkánka jasnú odpoveď – jej nastávajúci, Rytmus.

Zdroj: TV Markíza │ Foto: Instagram, Tv Markíza