16. októbra šokovala televízia Markíza oficiálnym vyjadrením všetkých fanúšikov reality šou Farma 11, keď ohlásila okamžité vyradenie Mateja Jurkoviča (41) z hry o 75 000 €. Opakovane zvolený farmár týždňa mal surovo napadnúť svojho spoluhráča, ktorý na následky zranení skončil v nemocnici.

“V reality šou Farma prišlo k agresívnemu výpadu jedného z účastníkov, Mateja Jurkoviča, voči ďalšiemu z účastníkov tohto programu. V dôsledku násilného chovania skončil poškodený súťažiaci v nemocnici a musel ho ošetriť zdravotnícky personál. TV Markíza sa dištancuje od akejkoľvek formy násilia, a preto pristúpila k okamžitému vylúčeniu sútažiaceho, Mateja Jurkoviča, z reality šou Farma,” uviedla v osudný deň Andrea Macáková z PR oddelenia Markízy.

Aj keď nad celou situáciou doposiaľ visel obrovský otáznik, uplynulý pondelok televízia konečne poodhalila prvé zábery z nepríjemného incidentu. Diváci mohli len hádať, s kým sa dostal statný Bratislavčan do sporu, pričom voľba padala predovšetkým na Gabriela Sedláčeka (23) a Rastislava Mojseja (40). Ako je dnes už verejne známe, konflikt s novozvoleným farmárom týždňa mal práve druhý menovaný, ktorý sa stal spolu s Romanou Košťálovou (23) opätovne sluhom.

Práve táto situácia mala nahnevať oboch súťažiacich, ktorí už v minulosti prejavili strach z nekontrolovateľnej hory svalov. Aj keď ako farmár týždňa pravidelne vyniká, v medziľudských vzťahoch je to o čosi horšie. Jurkovič sa totiž v minulosti neštítil arogantných výlevov na adresu východniarov, pričom v ponižovaní neprestával ani pri západniaroch. Bolo len otázkou času, kedy sa tváre 11 série reality šou dostanú do konfliktu, až kým ten posledný skončil doslova fatálne.

Čo sa stalo?

Potom, ako Matej zvolil za sluhov týždňa Romanu a Rasťa, tomu praskli nervy a rozhodol sa z Farmy odísť. “Ja pre debila robiť nebudem!” povedal nahnevaný elektrotechnik, na čo si začal baliť kufre. “Oznamujem ti, že odchádzam, aby si si vy*onil svojho vtáka,” dodal a Matej sa len škodoradostne ostal rehotať v kuchyni, kde sa ostatní neveriacky pýtali, čo sa stalo.

“Smeješ sa? Smej sa!” vykríkol ohrdnutý Mojsej, pričom mu agresívne odpovedal práve Jurkovič už s nádychom približujúceho sa problému: “Vykopnem ťa cez tie dvere!” Netrvalo dlho, lifestyle couchovi praskli nervy a svojmu súperovi z Hrašovíka uštedril tvrdú hlavičku.

Rasťo po silnej rane narazil hlavou do rámu dverí a následne kričal na svojho súpera. Tu už museli zakročiť aj ostatní farmári, pričom rozdeliť sa ich snažil Radovan Dulin (38), ktorý bol svedkom celého incidentu. “Ty sa pozri na svoju ženu,” povedal výsmešne Matej, avšak z úst oboch kohútov vychádzali aj nadávky najhrubšieho zrna. “Pi*us východniarsky, má štastie, že som mu netrafil nos!” zasmial sa Jurkovič.

Po drsnom incidente, ktorý so strachom neodsúdili len farmári, televízia, ale aj drvivá väčšina divákov, absolvoval Mojsej lekárske vyšetrenie. Na statok tiež okamžite prišli hospodár Martin s moderátorkou Evelyn, ktorí Mateja diskvalifikujú z hry.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<