Padli tieto jablká ďaleko od stromu? V tomto prípade určite nie! Deti slávnych umelcov slovenského šoubiznisu sa spoľahlivo uberajú rovnakým smerom, ako ich rodičia Mária Čírová (32) a Marián Kachút (46). Zoe (8) a Hugo (11) si po mikulášskom prekvapení tentokrát strihli rozprávku! 

Mária Čírová predstavila na sviatok sv. Mikuláša video, v ktorom sa mikrofónu ujala jej dcérka Zoe a svojim speváckym výkonom vyrážala dych. V umeleckej rodine to však žije domácimi projektami a deti v sebe kreativitu nezaprú. „Tento rok deti trávili všeobecne viac času doma a tie naše to priviedlo k tvorivosti. Lego milujú odjakživa, ale pred pár mesiacmi objavili aj čaro pohyblivých obrázkov. Ich prvé video vyrábali dva dni,“ napísala na sociálnu sieť Mária.

Speváčka tak zapojila do súťaže o vlastnú rozprávku s legom svoje deti, ktoré sa do výzvy pustili s odhodlaním: „Tatinko musel okamžite vytiahnuť foťák a Zoe s Hugim sa pustili do stavania scény a vyrábania svojho krátkeho príbehu. Tak a tu je vysledok,“ pochválila sa mamička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/maria.cirova | Video: streamable.com