Maroš Kramár (60) sa síce môže pýšiť až tromi ratolesťami, no zdá sa, že ani jedno sa nehrnie k hereckému remeslu. Najmladší Marko (11) sa vrhol na novú kariéru, kde umelecké vlohy rozhodne nepotrebuje.

Maroš Kramár má za sebou nepríjemný rozvod, no naďalej sa môže tešiť zo svojich troch ratolestí. Hoci mali obaja hercovi synovia v minulosti príležitosť chopiť sa hereckého remesla, zdá sa, že ich tento chlebík neláka a zrejme skúsia šťastie v celkom iných odvetviach.

Najstarší Timur, ktorý sa objavil v seriáli Chlapi neplačú, má mať podľa slov otca blízko k autám a automechanike, kým krásna Tamarka predviedla svoj bezchybný spev a hru na gitare. Pred televízne kamery sa však nehrnie ani najmladší Marko, ktorý sa v minulosti objavil v seriáli Búrlivé víno.

Diváci a fanúšikovia mu ale zrejme až tak nevadia, pretože sympatický chlapec rozbehol pred týždňom novú kariéru spoza počítača. Aj Marko už prepadol trendy povolaniu YouTubera, a pripravil si recenziu na bezdrôtové slúchatká. To však nebolo všetko a mladý muž z hereckej rodiny predviedol dokonalú angličtinu, veď sledujte!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Unbox It │ Foto: Instagram/maroskramar