Šoubiz Detská hviezda Marcel Chlpík má už 15 rokov: Dnes ho nespoznáte!

Detská hviezda Marcel Chlpík má už 15 rokov: Dnes ho nespoznáte!

Priaznivci niekdajšieho seriálu Chlapi neplačú si obľúbili predovšetkým detskú postavu Paľka, ktorú si zahral v roku 2013 Marcel Chlpík. Z malého chlapčaťa je však dnes už 15-ročný tínedžer, ktorého by ste len sotva spoznali. Zahral si tiež v novom seriáli RTVS.

Seriál Chlapi neplačú si získal v roku 2013 množstvo priaznivcov. Po boku Petry Vajdovej či Tomáša Maštalíra sa objavila vtedy detská hviezdička Marcel Chlpík, ktorý stvárnil postavu Paľka. Po skončení natáčania mnohí očakávali, že mladému talentu sa pohrnú aj ďalšie ponuky, no okrem epizódy v Rodinných prípadoch sa Marcel z obrazoviek úplne vytratil.

Po dlhej dobe si ho však všimol programový šéf detskej tvorby RTVS a dal mu vedľajšiu postavu v novom 10-dielnom seriáli Mama, kúp mi psa. Ten sa začal na obrazovkách vysielať len v týchto dňoch, no natáčanie prebiehalo ešte v roku 2019.

Dnes má Marcel už 15 rokov a s tmavými vlasmi a výraznou výškou by ste ho už len sotva spoznali, foto >>> TU <<<. Ako ale prezradil pre Plusku, do herectva sa už príliš nehrnie: „Po Chlapi neplačú som dostal pár rolí v Rodinných a Susedských prípadoch a potom už nič. Herectvo ma však príliš neláka, ani vlastne neviem, čo by som chcel robiť,” dodal nerozhodne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YT/RTVSOfficial, Televízia Markíza