Známa moderátorka Diana Hágerová sa môže pochváliť dvoma krásnymi detičkami, ktoré sa stali jej prioritou. Sama si však uvedomuje, že starostlivosť o ne je náročná, i keď má po boku partnera. Rozhodla sa preto dať svojim fanúšikom dôležitú radu.

Markizáčka Diana Hágerová sa stala prvýkrát mamou koncom októbra v roku 2017, pričom sa jej narodila dcérka Izabella. Vo februári tohto roka sa stal súčasťou ich rodinky synček, ktorý dostal netradičné meno Tristan. Starostlivosť o dve deti si delí podľa pracovných aktivít s jej snúbencom Romanom Juraškom.

32-ročná blondínka však priznáva, že postarať sa o ratolesti je náročné fyzicky aj psychicky, pričom jej neostáva veľa času pre seba či na partnera. ,,Aj to málo je veľmi, veľmi dôležité. Pretože aj napriek tomu, že sa ľudia stanú rodičmi, stále sú aj partneri, milenci, najlepší kamaráti, a aby to tak zostalo a fungovalo, ako má, treba tento vzťah zveľaďovať a starať sa oň,“ otvorene napísala na sociálnej sieti.

Práve z tohto dôvodu nechápe páry, ktoré sa snažia zachrániť svoj vzťah dieťaťom. ,,Ak sa náhodou ocitnete v krízovej situácií vzťahu, nerobte si dieťa, aby sa to “napravilo“. Myslíte na to dieťa, ktoré si zaslúži mať dvoch milujúcich rodičov, ktorí ho spoločne s láskou vychovávajú, a nie rozhádanú dvojicu, ktorá možno vydrží alebo aj nie,“ odkázala svojim verným fanúšikom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/dihager