Slovenský film Sviňa zvalcoval domáce kiná začiatkom februára minulého roka. Natočený bol podľa rovnomenného knižného bestselleru spisovateľa Arpáda Soltésza odhaľujúceho, ako funguje moc. Odohráva sa vo svete vysokej politiky, mafie bielych golierov, organizovaného zločinu, obchodu s bielym mäsom a veľkých peňazí.

Jednu z hlavných postáv riaditeľky resocializačného centra stvárnila populárna herečka Diana Mórová. Najnovšie prijala pozvanie do televíznej šou Boris a Brambor, kde ju bývalí hokejoví reprezentanti vyspovedali aj z intímnejších otázok. „Vo filme Sviňa si mala scénku, ktorú si inak Jožko Vajda veľmi pochvaľoval, bol veľmi spokojný,” podpichol Valábik.

„Vieš, prečo bol spokojný? My sme si presne povedali, čo urobíme. Urobili sme si choreografiu, kedy mi rozopne zips, všetko sme si naplánovali do detailu. Napríklad pusy, povedali sme si, jedna pomalá, druhá rýchlejšia. Normálne to je choreografia a keď sa ide ostrá, tak to prežívaš. Tá technika, čo sme si povedali, nám ide v hlave,” priznala Mórová pokojným hlasom.

„Aj si v hlave pustíš nejaký film, aby si sa fakt nakopla na tú scénku, nejako sa vzrušila?” spýtal sa Gáborík. „Áno, ale dôležitý je aj ten partner. Keby som tam mala nejakého ,Lala´, nebolo by to ono,” odpovedala pohotovo herečka.

Valábik ale neprestával vyzvedať: „Ale chémia tam bola, nie? Lebo Jožko Vajda povedal, že si musel po tej scénke trošku dlhšie poležať. Takže máš na neho aj takýto vplyv.” 

„Aha, ja som si to nevšimla, ale tak je to asi normálne, niekoho to vzruší, niekoho možno nie. Ale ja by som sa nevzrušila, keď vidím, že tam je 50 ľudí, mne to napríklad nejde, chápeš. Viem to zahrať, ale nie je to naozaj,” dodala Mórová.

Celú reláciu s Dianou Mórovou si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: YouTube, Instagram/ diana_morova