Diana Mórová (46) si už po druhýkrát zasadla do porotcovského kresla talentovej súťaže Česko Slovensko má talent. Z vyjadrení a komentov divákov je však už po prvom vysielaní zrejmé, že si známu herečku v tejto úlohe príliš neobľúbili. 

[sociallocker]Pod jej fotografiou sa na sociálnej sieti zbierajú príspevky, ktoré nelichotivo hodnotia jej účinkovanie v porote. Zatiaľ čo na adresu Slávika, Bílej či Prachaře padajú komplimenty, Mórovú zasypávajú tvrdou kritikou. Dôvodov, prečo divákom slovenská herečka neučarovala, je hneď niekoľko.

Mnohí označujú vo svojich komentároch Mórovú za nesympatickú ženu, ktorá v súťaži nemá čo hľadať. Sťažujú sa aj na jej preafektované vystupovanie a nulový prínos pre súťaž. Ďalší jej odporúčajú vrátiť sa ku natáčaniu seriálov a prepustiť porotcovskú stoličku Dejdarovi. Niektorým tiež chýba moderátorská dvojica Prachař a Pyco.

https://www.instagram.com/p/BJ0tkGXDNGS/?taken-by=didi_morova

Obrovskú kritiku si herečka v úlohe porotkyne vyslúžila aj pre svoje nevhodné správanie. Mnoho divákov sa sťažuje na to, že herečka je namäkko, kedykoľvek sa zjaví na pódiu mladší pohľadný chlap a patrične mu to dáva najavo. Nepovažujú to za vhodné a profesionálne. Tak isto pri jej hodnoteniach upozorňujú na to, že sa snaží “vtierať” Prachařovi a jej vlastný prínos je tak pre súťaž minimálny: “Načo tam je? Veď je len nadržaná, keď prídu mladší chlapi,” či: “Nadržaná, nesympatická žena,” znejú verdikty divákov. V záverečnej ankete denníka pluska.sk nedopadla jej popularita o nič lepšie, keď až 62 % divákov zhodnotilo, že im herečkino správanie poriadne lezie na nervy. Uvidíme, ako sa k tejto ostrej kritike postaví samotné vedenie televízie.

https://www.instagram.com/p/BJ0tiT6jc4y/?taken-by=didi_morova

Zdroj: Facebook, pluska.sk  | Foto: Facebook
[/sociallocker]