Diana bola ako tínedžerka šikanovaná svojimi spolužiakmi, ktorí ju dostali až na samé dno. Kvôli svojej váhe si musela vypočuť veľa nepekných slov, a zároveň zažila aj množstvo nepríjemných situácií. Dnes je však všetko inak a život brunetky sa radikálne zmenil.

Diana Sirokai pochádza z Maďarska, no momentálne žije v Londýne. Nie je to tak dávno, čo nenávidela svoje telo a trpela depresiami. Túžila iba po jednom, a to stať sa modelkou. Jej oblejšie tvary však boli pre mnohých iba na smiech.

23-ročnú bacuľku kvôli tomu spolužiaci šikanovali celé dva roky. Pravidelne musela čeliť urážkam, že je tučná a nechutná. ,,Bolo to jedno z najťažších období môjho života. Bála som sa a bolo to ťažké, prestala som aj s modelingom,“ zverila sa na sociálnej sieti. Nakoniec sa však na ňu usmialo šťastie a dostala ponuku na fotenie, čo rozbehlo jej úspešnú kariéru.

Diana dnes spolupracuje so značkami ako ASOS, PrettyLittleThing a Boohoo. Jej účet na sociálnej sieti sleduje viac ako milión ľudí a so svojím telom je konečne spokojná. Dokonca jej píšu spolužiaci, ktorí ju kedysi šikanovali a veria, že sa stanú dobrými kamarátmi. Nad správami tohto typu sa však len pousmeje a ignoruje ich.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/dianasirokai