Mick Jagger, spevák z legendárnej skupiny Rolling Stones nám stále ukazuje, že ešte nepatrí do starého železa. Vo veku 73 rokov očakáva príchod svojho ôsmeho potomka. No vyjde ho to poriadne draho!!!

[sociallocker]Ak by ste očakávali, že na staré kolená sa Mick Jagger začne správať primerane veku, tak ste sa mýlili. Mick totiž vôbec nepatrí medzi pánov na dôchodku a život si užíva plnými dúškami. Dôkazom toho je aj, že jeho priateľka Melanie Hamrick s ním čaká dieťa.

2,5 milióna dolárov za tehotenstvo a 5-miestnu cifru prisľúbil rocker platiť mesačne baletke a jej dieťaťu, až kým nedovŕši plnoletosť. K tomu si môže kdekoľvek vybrať dom na Mickove náklady. Melanie už zostáva len sa rozhodnúť, či sa presťahuje do Los Angels, aby bola bližšie k Mickovi alebo k rodine do Connecticutu. Melanie a Mick totiž neplánujú ani svadbu, ani rodinný život. Ich vzťah perfektne funguje aj na diaľku a nechystajú sa na tom nič meniť. Mick žije v Londýne a jeho priateľka v New Yorku.

Melanie Hamrick je profesionálna baletka a tancuje pre Americké baletné divadlo (ABT). Kariéru však musí dočasne zanechať, pretože dieťatko má prísť už v decembri. Takéto usporiadanie vraj obom vyhovuje. Tvoria pár, ale svoje životy žijú nezávisle. Dieťa na tom nič nezmení, aj keď Mick je dobrý otec a mieni sa postarať aj o toto dieťa. 5-miestna suma sa vraj môže vyšplhať aj na 15 000 dolárov.

Dreaming of Spring! ☀️ @flexistretcher #ballerina #ballet #nyc

Fotka uverejnená používateľom Melanie Hamrick (@melhamrick),

Pre Micka to bude už ôsmy potomok, pričom je už aj pra-starým otcom a jeho najstaršia dcéra má 45 rokov. Vzťah s Melanie trvá od roku 2014, kedy sa im obom zmenili životy. Mick práve prišiel o dlhoročnú priateľku L’Wren Scott, ktorá spáchala samovraždu a Melanie zrušila zasnúbenie. Stretli sa, kde inde, ako na koncerte Rolling Stones.

Tutu Tuesday!! ❤️ @flexistretcher @abtofficial #ballerina #nyc #brooklyn #fashion

Fotka uverejnená používateľom Melanie Hamrick (@melhamrick),

Zdroj: mirror.co.uk, dailymail.co.uk | Foto: Facebook.com, Instagram.com
[/sociallocker]