Mick Jagger, spevák z legendárnej skupiny Rolling Stones nám stále ukazuje, že ešte nepatrí do starého železa. Vo veku 73 rokov očakáva príchod svojho ôsmeho potomka. No vyjde ho to poriadne draho!!!

Ak by ste očakávali, že na staré kolená sa Mick Jagger začne správať primerane veku, tak ste sa mýlili. Mick totiž vôbec nepatrí medzi pánov na dôchodku a život si užíva plnými dúškami. Dôkazom toho je aj, že jeho priateľka Melanie Hamrick s ním čaká dieťa.

2,5 milióna dolárov za tehotenstvo a 5-miestnu cifru prisľúbil rocker platiť mesačne baletke a jej dieťaťu, až kým nedovŕši plnoletosť. K tomu si môže kdekoľvek vybrať dom na Mickove náklady. Melanie už zostáva len sa rozhodnúť, či sa presťahuje do Los Angels, aby bola bližšie k Mickovi alebo k rodine do Connecticutu. Melanie a Mick totiž neplánujú ani svadbu, ani rodinný život. Ich vzťah perfektne funguje aj na diaľku a nechystajú sa na tom nič meniť. Mick žije v Londýne a jeho priateľka v New Yorku.

Melanie Hamrick je profesionálna baletka a tancuje pre Americké baletné divadlo (ABT). Kariéru však musí dočasne zanechať, pretože dieťatko má prísť už v decembri. Takéto usporiadanie vraj obom vyhovuje. Tvoria pár, ale svoje životy žijú nezávisle. Dieťa na tom nič nezmení, aj keď Mick je dobrý otec a mieni sa postarať aj o toto dieťa. 5-miestna suma sa vraj môže vyšplhať aj na 15 000 dolárov.

Dreaming of Spring! ☀️ @flexistretcher #ballerina #ballet #nyc

Fotka uverejnená používateľom Melanie Hamrick (@melhamrick),

Pre Micka to bude už ôsmy potomok, pričom je už aj pra-starým otcom a jeho najstaršia dcéra má 45 rokov. Vzťah s Melanie trvá od roku 2014, kedy sa im obom zmenili životy. Mick práve prišiel o dlhoročnú priateľku L’Wren Scott, ktorá spáchala samovraždu a Melanie zrušila zasnúbenie. Stretli sa, kde inde, ako na koncerte Rolling Stones.

Tutu Tuesday!! ❤️ @flexistretcher @abtofficial #ballerina #nyc #brooklyn #fashion

Fotka uverejnená používateľom Melanie Hamrick (@melhamrick),

Zdroj: mirror.co.uk, dailymail.co.uk | Foto: Facebook.com, Instagram.com