Dievča (†13) vyskočilo z okna: Šokujúci dôvod jej fatálneho činu!

Dátum:

V stredu (3. februára) vo večerných hodinách došlo k tragickej udalosti v Košickom kraji, kde sa maloletej školáčke snažili pomôcť privolaní zdravotníci, žiaľ, tá svojim zraneniam podľahla. Smrť dievčaťa je momentálne predmetom vyšetrovania.

Príslušníci policajného zboru boli privolaní k bytového domu na košickom sídlisku v Ťahanovciach. Pod oknami našli telo 13-ročného dievčaťa, ktoré malo vyskočiť z okna. Nejavila žiadne známky života a privolaný lekár mohol už len konštatovať smrť. Následne bola nariadená súdno-znalecká pitva, ktorá má určiť presnú príčinu smrti.

Polícia v prípade smrti žiačky základnej školy zahájila trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Podľa predbežných informácií sa malo dievča pohádať s rodičmi kvôli nedokončeným domácim úlohám a vzápätí vyskočiť z okna.

Odborníci posledné týždne bijú na poplach, keďže počet detí s depresiami vzrástol počas lockdownu až o 33 %! Riaditeľka odboru inkluzívneho vzdelávania Svetla Síthová rovnako informovala verejnosť, že taktiež došlo k 4-násobnému nárastu psychických ťažkostí detí do 9 rokov. ,,Preto je potrebné otvoriť prvý stupeň základných škôl,“ vysvetlila na tlačovej besede ministra školstva Branislava Gröhlinga.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, noviny.sk  |  Foto: joj.sk, FB/Polícia SR-Trnavský kraj, Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Fatálna nehoda autobusu a kamióna: Polícia hlási ťažko zranené osoby!

Stredajšie ráno sa začalo na slovenských cestách fatálnou dopravnou...

Fantastická premena Katky Koščovej: S novou postavou vyzerá božsky!

Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série...

Richard Sulík to natrel Matovičovi: Po roku má byť štátna kasa v…!

Zdá sa, že ďalšia koaličná kríza je na spadnutie....

Herečka s manželom idú do väzenia: Tri roky zneužívali 13-ročnú školáčku!

Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu,...