Mladučká Brazílčanka Luana Ketlen si počas života prežila kruté obdobie. Napokon otehotnela, no pôrod sa skončil tragicky a prišla o život. Na povrch vyplávalo strašné odhalenie o jej vlastnom otcovi.

Prípad len 13-ročnej Brazílčanky otriasol svetom. Mladá Luana Ketlen si prešla podľa DailyMail počas posledných rokov naozajstným peklom. Jej vlastný otec Tome Faba (36) ju od deviatich rokov se*uálne zneužíval, až napokon otehotnela.

Útle dievčatko bolo 11. decembra v siedmom mesiaci gravidity prevezené do nemocnice kvôli silným bolestiam brucha, až lekári zistili, že Luana je tehotná. Dievčaťu, žiaľ, pomôcť nedokázali a zomrelo. Úspech však dosiahli aspoň pri jej malom chlapčekovi, ktorého sa podarilo rýchlym zásahom priviesť na svet. Synček sa má prekvapivo dobre a dýcha už bez ventilácie.

Luana podľa lekárov skonala po zhoršujúcom sa stave, ktorý zahŕňal cirhózu pečene, vodu v pľúcach a nízky krvný tlak. O tom, že dievča bolo zneužívané otcom, vraj rodina nič nevedela. Prekvapená matka odmietala ohavnosti uveriť až do potvrdenia lekármi. Polícia otca rieši pre zneužívanie maloletej a sociálne úrady rozhodujú o tom, kto sa bude o maličkého chlapčeka teraz starať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/SBT Jornalismo, Pixabay