V sobotu mohol mimoriadne nepríjemný incident v Bratislave skončiť veľkou tragédiou a vyhasnutím ľudského života. Len 15-ročné dievča sa malo dostať do areálu stavbárov a vyliezlo na žeriav. Vo výške 80 metrov si ju ale všimli robotníci, ktorí zalarmovali záchranné zložky. 

Len 15-ročné dievča sa malo podľa informácií Novín pokúsiť v Bratislave o samovraždu. V sobotu sa na križovatke ulíc Prievozská – Mlynské Nivy dostalo pred šiestou hodinou podvečer do areálu staveniska, kde v tom čase pracovali robotníci.

Cez oplotenie prešla mladá dievčina až k žeriavu, kde sa na konštrukcii vyšplhala do výšky približne 80 metrov. Našťastie, jej prítomnosť si všimli stavbári, ktorí zalarmovali záchranné zložky. „Privolaní záchranári na mieste zdravotníckeho zásahu poskytli bezodkladne prednemocničnú zdravotnú starostlivosť maloletej osobe s následným transportom na Národný ústav detských chorôb v Bratislave,“ potvrdill Andrej Hirjak z OS Záchrannej zdravotnej služby.

Školáčku sa tak podarilo zachrániť a predišlo sa veľkej tragédii. Po príchode zdravotníkov sa však zistilo, že bola dezorientovaná a v zlom psychickom stave. Nateraz nie je známe, čo bolo príčinou tohto konania a vec je podľa bratislavskej policajnej hovorkyne v štádiu vyšetrovania. Na klinike v Maďarsku sa momentálne zotavuje aj exminister Richard Sulík, ktorého potrápil stres.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ