Udalosti NOVÉ informácie v prípade dievčaťa, ktoré spadlo z UFO: Toto nik nečakal!

NOVÉ informácie v prípade dievčaťa, ktoré spadlo z UFO: Toto nik nečakal!

Johanna (16) bola bezproblémová študentka a známi či spolužiaci na ňu majú len slová chvály. Napriek tomu došlo k nepochopiteľnému incidentu a dievča spadlo z 90-metrovej výšky na kapotu auta. Najnovšie informácie ale nik nečakal!

Na Slovensku pribúdajú prípady mladých ľudí, ktorých správanie sa nevysvetliteľne zmení v priebehu sekundy. Jedným z takých je aj nedávny skrat Judity, ktorá z ničoho nič dobodala svojho najlepšieho kamaráta Tomáša. Najnovšie šokuje aj mladá, len 16-ročná študentka, ktorá vypadla z výhliadky reštaurácie UFO v Bratislave.

Dievčina spadla z 90-metrovej výšky, pričom dopadla na kapotu auta. O otrasnom incidente prehovorili prítomní svedkovia, ktorí zverejnili mrazivé výpovede. V kritickom stave bola napokon prevezená do nemocnice, no prognózy lekárov začínali znieť sľubne. Johanna pritom patrí k výnimočným študentkám a ako žiačka 2. ročníka gymnázia v Nových Zámkoch nemala žiadne väčšie problémy. Podľa slov vystrašenej spolužiačky chodievala študentka aj na anglické olympiády a stavala robotov na súťaže. Nikto si však doteraz nevie vysvetliť, prečo sa v osudný deň vybrala do Bratislavy, keďže mala byť v škole v Nových Zámkoch, ktoré sú od hlavného mesta vzdialené 100 kilometrov.

Priam šokom sú najnovšie informácie z nemocnie, kde Johanna leží: „Zdravotný stav pacientky je stabilizovaný, je pri vedomí a komunikuje. Prosíme o trpezlivosť a rešpektovanie mimoriadne náročnej situácie rodiny a rovnako lekárov a ostatného personálu kliniky, aby mohli nerušene vykonávať svoju prácu,“ vyjadrila sa hovorkyňa Národného ústavu detských chorôb Kamenická pre portál Glob. Jej stav sa tak postupne zlepšuje, hoci lekári aj zdravotný personál označujú prežitie študentky za zázrak.

Zdroj: glob.zoznam.sk│ Foto: Facebook/UFO watch.taste.groove, TV Joj, Pexels

Exit mobile version