V stredu došlo v poobedňajších hodinách k obrovskej tragédii na výhliadke reštaurácie UFO v Bratislave. Mladá tínedžerka vypadla z 90-metrovej výšky a skončila na kapote auta. Svedkovia, ktorí sa v reštaurácii v tom čase nachádzali, podali mrazivé výpovede.

Stredajšie popoludnie v reštaurácii UFO malo byť rovnako príjemné ako každé iné. Dráma, ktorá sa však odohrala okolo štvrtej popoludní, otriasla hosťami aj personálom. Mladá tínedžerka spadla z vyhliadky reštaurácie a dopadla priamo na kapotu auta zaparkovaného pod UFOm.

Pád z 90-metrovej výšky však akoby zázrakom prežila a skončila hospitalizovaná v kritickom stave v Národnom ústave detských chorôb na Kramároch, kde bojuje o život v umelom spánku. Záhadou však stále ostáva, ako k tomuto nešťastiu došlo. Mladá dievčina sa mala podľa slov svedka vydávať za cudzinku a na personál rozprávala anglicky. Od vyhliadky ju neodradilo ani sychravé počasie a podľa informácii Nového Času čakala vyše hodiny na odchod ostatných turistov, aby ostala na terase sama.

Vyhliadka je však zabezpečená kovovými lankami, ktoré musela tínedžerka pravdepodobne preliezť a skočiť na plechovú strechu reštaurácie, odkiaľ spadla. V priestoroch sa nenachádzajú kamery, a tak sa dajú o incidente vytvárať len dohady. Dievča však pred pádom videla ako posledná jedna z čašníčok, ktorá je však tak otrasená, že o udalosti nebola schopná hovoriť. Polícia prípad naďalej preveruje, a tak nebude k citlivému incidentu podávať bližšie informácie.

Na tejto vyhliadke stálo dievča pred pádom

Pred samotným pádom ale muselo preskočiť oplotenie a zísť na strechu reštaurácie
Po páde na kapotu auta bolo prevezené v kritickom stave do nemocnie

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/UFO watch.taste.groove, Dana Krejčí, TV Joj, Pexels