Dievčatá dojali Slovensko novou hymnou pre lyžiarku Vlhovú: „Peťa, si TOP!“

Dátum:

Petra Vlhová, 23-ročná zjazdová lyžiarka z Liptovského Mikuláša, je veľkou nádejou slovenského športu. Skromná brunetka je momentálne úradujúcou majsterkou sveta v obrovskom slalome, pričom si na svoje konto pripisuje jeden úspech za druhým.

Potom, ako sa Slovensko začalo tešiť z pravidelných úspechov hviezdneho cyklistu Peťa Sagana, tentokrát pociťujú všetci národniari mimoriadnu hrdosť aj pri lyžiarke Petre Vlhovej. Úspešná športovkyňa z Liptovského Mikuláša sa iba prednedávnom stala majsterkou sveta v obrovskom slalome, pričom si rovnako obhájila aj striebro z alpskej kombinácie a bronz zo slalomu.

23-ročná hviezda svahov sa razom stala obľúbenkyňou mnohých priaznivcov športu, pričom podporu, ale aj vďaku za úspechy jej vyjadrili dievčatá zo zboru Čuňovský kŕdeľ, v spolupráci s Ľudovou hudbou JAS. Tá sa postarala o hudbu, text a spev novej hymny pre domácu reprezentantku Petru Vlhovú. A že je to pravá slovenská pecka, ktorá dojme každého fanúšika!

Zdroj: YouTube

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...