Malé dievčatká vo veku 1 a 2 roky musela tento svet opustiť predčasne po obrovskej tragédií. Potom, ako ich mladá matka nechala celé hodiny v rozhorúčenom aute, sa doslova uvarili a nebolo ich možné zachrániť.

V sobotu došlo v austrálskom Logan City v Brisbane k veľkej tragédií. Dve sestričky vo veku 1 a 2 roky boli objavené bez známok života v čiernom aute značky Mazda, ktoré patrilo ich mame. Darcey Conley a Chloe-Ann mali byť zatvorené vo vozidle rovno pred domom niekoľko hodín, pričom vonku bolo 31 stupňov.

Privolaná záchranka a polícia už na mieste len skonštatovala smrť. Aktuálne prebieha vyšetrovanie, ktoré má odhaliť, za akých okolností sa do auta dcérky 27-ročnej ženy dostali. Ich matka bola zatknutá za dvojitú vraždu a čaká ju súd. Polícia tiež zisťuje, či v sebe v čase incidentu nemala drogy.

Dievčatká boli nerozlučnou dvojkou a podľa slov susedov boli vždy krásne oblečené a hrali sa šťastne na dvore. Podľa informácií denníka DailyMail mal vnuk jedného zo susedov potvrdiť, že v sobotu videl sestričky v aute už od šiestej rána. Na pozemku, ktorý je ohraničený žltou policajnou páskou, sa teraz zbierajú sviečky, kvety a plyšové hračky od známych a susedov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/Sky News Australia, ABC Action News