K otrasnému incidentu, pri ktorom postupne zomreli dve malé dievčatká, došlo už pred pár mesiacmi. Napokon vyplávali na povrch skutočnosti, ktoré zrejme mnohými otrasú. Za úmrtím nevinných bytostí totiž stojí ich 23-ročná matka, ktorá si zrejme spôsob zabitia vyhľadala na internete.

Otrasný incident sa odohral už pred pár mesiacmi v anglickom meste Rugby. Len 23-ročnej žene menom Louise Porton zomrela 15. januára 2018 dcérka Lexi († 3) a 1. februára aj druhá dcérka Scarlett († 16 mes.) Vtedy ale nik netušil, ako ku záhadným úmrtiam drobčekov došlo. Dnes je však už všetko jasné a na povrch vyplával matkin beštiálny plán.

Mladá žena bola modelkou na polovičný úväzok, no podľa správ v jej telefóne sa živila aj stretnutiami s cudzími mužmi za peniaze. Tým podľa BBC pravidelne posielala svoje dráždivé fotky, dokonca aj v čase, keď bola s malou Lexi v nemocnici. Zdá sa, že životný štýl jej vyhovoval natoľko, že sa rozhodla zbaviť jedinej prekážky vo svojej práci – detičiek.

Louise si mala v telefóne vyhľadávať články o tom, či človek zomrie po prelepení nosa a úst páskou či o tom, ako sa podarilo dieťa oživiť po udusení. Zdravotník, ktorý bol k deťom privolaný, opísal správanie matky ako neutrálne a bez emócii. Súd teraz beštiálnu ženu uznal vinnou z usmrtenia detí, ktorým zabránila prívod kyslíka. Lekári sa ich snažili liečiť, no to už nebolo možné. Napokon konštatovali úmrtie na obštrukcie dýchacích ciest. Matka pritom po smrti dievčatiek zverejnila na sociálnej sieti neuveriteľný odkaz: “Mamičkiny anjelikovia boli odo mňa zobratí príliš skoro. Nikdy na vás nezabudnem.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bbc.com │ Foto: Facebook/Louise Porton