Pred pár dňami sme vás informovali o nešťastnej tragédií, pri ktorej zomrelo iba 1,5 ročné dieťatko. Podľa prvotných informácií mal starý otec v náručí vnučku, ktorá mu vypadla z rúk, pričom spadla z 50-tich metrov priamo na podlahu. Objavili sa však nové informácie, ktoré opisujú osudné momenty úplne inak.

Na výletnej lodi s veľkolepým názvom ,,Freedom of the Seas“ došlo k hrozivej nehode. Starý otec sa hral s vnučkou v náručí, pričom sa nachádzali na 11 poschodí. Pri kotvení v Portoriku mal muž údajne zakopnúť, pričom mu dievčatko vypadlo z rúk priamo cez okno. Nasledoval strašný pád z 50-metrovej výšky na betónové mólo. Hoci malá bojovníčka pád prežila, krátko po prevoze do nemocnice zomrela.

Právnik rodiny nakoniec pretlmočil, čo sa v skutočnosti stalo. Dedkovi totiž dieťa z rúk nevypadlo a dievčatko zrejme stála život nešťastná náhoda. ,,Chloe chcela pobúchať po skle tak, ako to robí vždy na hokejových zápasoch svojho staršieho brata. Jej starý otec si myslel, že je tam sklo ako všade inde, ale nebolo,” uviedol advokát Michael Winkleman pre thesun.co.uk. Momentálne prebieha vyšetrovanie, pričom rodina sa dožaduje vysvetlenia, prečo bolo z celej lode práve toto jediné okno otvorené.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: YouTube