Dievčatko menom Eve (†1) zbili a otrávili rodičia ešte v októbri 2017. Ani po dvoch rokoch však nebolo jeho telíčko pochované. Za všetkým je pritom neuveriteľne smutný dôvod, ktorý trhá srdce.

Dievčatko menom Eve Leatherland si prešlo napriek útlemu veku hrozným peklom. Pred druhými narodeninami ju brutálne zavraždil jej nevlastný otec Tom Curd (31), ktorý bol aktuálnym partnerom matky Abigail (26). V októbri 2017 ju otčim zbil, otrávil a nechal zomrieť.

Dievčatko utrpelo podľa informácií Mirror dve fraktúry lebky, 12 zlomenín rebier a zomrelo potom, čo mu bola podaná smrteľná dávka kodeínu, ktorá mala utajiť zranenia. Do nemocnice bolo prevezené so zvratkami okolo úst, no už počas prevozu v sanitke zomrelo. Súd uznal vinnými obidvoch rodičov, a kým matka dostala 3,5 roka väzenia za umožnenie alebo spôsobenie smrti malej Eve, muž bol odsúdený za vraždu na minimálne 20 rokov.

Eve ale napriek tomu, že od incidentu prešli dva roky, nebola pochovaná. Pohreb pritom znemožňuje veľmi smutný dôvod, a to, že telíčko nemá kto pochovať. O slovo sa prihlásil aj Evin biologický otec Dean Bird, no keďže nie je uvedený na dcérkinom rodnom liste, absolvuje zdĺhavé procesy s tamojšími súdmi, aby bol uznaným otcom a mohol dievčatku vystrojiť pohreb. Zúfalý otec plánuje hrobček Eve umiestniť v blízkosti jej rodiny v anglickom Nottinghamshire.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/Specific, Facebook/Shona Scott