Len 10-ročné dievčatko prišlo z doposiaľ neznámych príčin o život v sobotu počas jarmoku v ich meste. Po páde z atrakcie sa jeho život nepodarilo zachrániť ani privolanej záchrannej službe. Poslednýkrát vydýchlo pred očami rodičov.

Tragický incident sa odohral v sobotu večer v americkom meste Deerfield Township, štát New Jersey. 10-ročná Hailey McMullen sa vybrala počas jarmoku na zábavnú atrakciu. Doposiaľ neznámym spôsobom však vypadla na zem priamo pred očami rodičov. Po páde bola okamžite prevezená do nemocnice v Camdene, kde však bola, žiaľ, o hodinu neskôr vyhlásená za mŕtvu.

Polícia tragédiu intenzívne vyšetruje a podľa slov portálu NJ uviedla, že nie je zrejmé, ako k pádu došlo. Nateraz nedokážu potvrdiť, či išlo o poškodenie priečky alebo iný technický problém, ktorý stojí za vyhasnutím života Hailey.

Z obrovskej straty sa okrem najbližšej rodiny nedokáže spamätať ani jej najbližšia kamarátka, s ktorou sa poznali roky. Na sociálnej sieti zverejnila jej mama srdcervúce slová: “Prosím, myslite vo svojich modlitbách na rodinu McMullenovcov. Poznali sme Hailey od jej 4 rokov, keď začala chodiť do našej triedy. Odvtedy boli s dcérou najlepšie kamošky, takmer dvojičky. Milujeme ťa, Hailey,” napísala. Úprimnú sústrasť rodine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nj.com │ Foto: Facebook/Tara Dixon