Len 10-ročné dievčatko pochádzajúce z Európy bolo na dovolenke v Dubaji, keď sa rozhodlo okúpať vo vírivke. Otec, ktorý jej to dovolil, ju ale po chvíli našiel bez známok života. Dieťa sa utopilo kvôli nečakanému detailu.

Len 10-ročné dievča z Európy trávilo spolu so svojou rodinou dovolenku v exotickom Dubaji. V utorok sa opýtalo svojho ocka, či sa môže okúpať vo vírivke. Ten jej kúpanie povolil, no keď ju prišiel po chvíli skontrolovať, naskytol sa mu desivý pohľad.

Jeho dcérka ležala bez známok života zakliesnená na dne veľkej vane s hĺbkou jeden meter, pričom sa jej dlhé vlasy zamotali do filtra vírivky. Pomôcť jej už nedokázala ani privolaná pomoc. Šéf vyšetrovacieho tímu Al Marri podľa informácii portálu GulfNews uviedol, že vírivka bola premiestnená do forenzného laborátoria pre ďalšie technické vyšetrenie prípadu.

Odhalil aj smutnú skutočnosť, kedy tím našiel výrobnú chybu, vďaka ktorej odtok vírivky vytvoril vír s prúdom vody, ktorý mohol poľahky nasať vlasy dievčatka. “Je jednoduché, aby sa vlasy, šperky či kúsky plaviek zasekli vo filtry bazéna, a preto by sa deti od nich mali držať ďalej,” dodal na záver s vyjadrením úprimnej sústrasti zdrvenej rodine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: gulfnews.com │ Foto: YouTube/Country Leisure Manufacturing, Twitter