Len 10-mesačné bábätko s menom Marion odišlo z tohoto sveta strašným spôsobom. Mladý muž dievčatko zatvoril v ruksaku, zazipsoval a spokojne odišiel do práce. Keď sa vrátil, bolo už neskoro.

27-ročný Trevor Rowe z Texasu žil so svojou priateľkou a jej 10-mesačnou dcérkou Marion Rebecca Jester-Montoya, pričom nebol otcom dieťaťa. Začiatkom januára spáchal podľa informácií People ohavný čin, keď sa rozhodol ísť do práce spolu s dievčatkom.

Predtým, ako so pohol s vozidlom, násilne zatvoril bábätko do ruksaku, ktorý umiestnil na dlážku pod sedačku spolujazdca. Muž neskôr prišiel z práce skontrolovať Marion, ktorá sa medzitým z ruksaku vyslobodila, no opäť ju zatvoril a odišiel. Poobede skontroloval dievčatko znovu, tentokrát plakalo, ale stále dýchalo.

Muž ho však zazipsoval, dokončil v pokoji svoj obed a ruksak umiestnil do kufra auta. O päť hodín neskôr našiel dievčatko v bezvedomí bez akejkoľvek reakcie. Najprv sa s autom pohol, no napokon predsa len zastavil a zavolal záchranku, zatiaľ čo sa pokúšal dieťatko oživiť. Po prevoze do nemocnice už musel lekár len konštatovať smrť. Rodina Marion teraz zorganizovala finančnú zbierku, aby mohli úbohé dievčatko pochovať.

Zdroj: people.com │ Foto: Facebook/KCBD NewsChannel 11, Twitter